Drifttrike motorized

Jak už jsme psali - tříkolky mají mnoho podob - některé jsou bez brzd, jiné mají i motorový pohon. Právě těm motorovým jsou věnovány tyto řádky.

Řada řidičů miluje jízdu bokem, na kterou je například takové BMW M4 jako zrozené. Ne každý si však může dovolit nákup tak silné a drahé zadokolky, kterou je při podobných radovánkách navíc pořádně drahé živit. Ne všechny driftovací stroje však přijdou majitele na „celé jmění“. Jedním z takových prostředků je americký motorový výtvor z dílny Big Wheel Drift Trike.

Nejedná se v podstatě o nic jiného, než motorizovanou tříkolku s jedním šestadvacetipalcovým kolem vpředu a dvojicí třípalcových kol vzadu. Ty roztáčí silou 6,5 koně atmosférický motor skromného objemu, tudíž zřejmě i příznivě nízkého apetitu. Pro lepší kontrolu jsou na zadní poháněné ose také hydraulické brzdy. Stroj ujíždí na standardně dodávaných pneumatikách, na nichž jsou plastové návleky, které zaručují drift i v té nejnižší rychlosti.

Pokud tedy cítíte potřebu driftu a nebojíte se obdivu okolí, pak vám můžeme tuhle driftovací tříkolku jedině doporučit.

KONSTRUKCE: Plný chromový rám svařovaný technikou TIG / lakován práškovanou barvou. Komponenty z CNC hliníkových bloků (zadní náprava, držadla sedadla, nosič řetězu a ozubeného kola, zadní náboj kola). Plyn z jednoho kusu CNC hliníku. Hydraulické přední a zadní brzdy 26x4 palce. Fat přední pneu + přední Alu disk s dvojitým nánosem barvy. Zadní Go-Karts pneu + PVC sliky Hliníková řídítka + rukojeť CNC hliníkové stupačky. Sportovní laminátové sedlo pošite kůži RECARO.

MOTOR: 6.5HP/4-takt/208cc Váha (kg). 98 Závodní spojka. Chlazení vzduchem. Max. výkon (kW) 4.0. Kompresní poměr 8.2:1. Vrtání x Zdvih (mm x mm) 70x54. Nádrž benzínu (L) 2.5l. Maximální rychlost 50Km/hod - upraveno na MAX rychlost 85km/hod.