TrikeMAG – Zajímavosti z našeho světa

TrikeMAG je online magazín o trike scéně. Budeme pro vás přinášet co nejvíce informací z domácích kopců. Naším cílem bude pro vás tvořit zajímavé reportáže, fotoreporty, videa a získávat mnohem více zajímavostí o lidech kteří již vědí co je to drift trike!

CZ DrifTTrike HLVT JAM/ VOL. 1

Tak to všechno klaplo! Dostali jsme oficiální povolení od magistrátu hl. města Prahy na konání akce přímo v srdci naší milé matičky na Vítkově 8. září 2018. Co se týče počasí, asi se nad námi smilovali všichni svatí tříkolkáři, protože takovýhle teplíčko a vymetenou oblohu ideální pro chill, jsme v září dlouho nezažili.

CZECH OPEN Drift Trike Race 2017

Česká drifTTriková scéna je zatím opravdu mladá a akcí, na kterých by si mohli jezdci na našem území porovnat síly, zkušenosti, taktiky a nervy je opravdu málo. Rok 2017 je událostmi, ale opravdu nabitý! To vše díky České drifTTrikové asociaci!

CZ DrifTTrike na hostování u Andrého Košťálů

Další víkendový pobyt, který na Slevomatu rozhodně nenajdete, proběhl předminulý víkend na Milevsku. Hostitelem ve 100km vzdáleném hoodu nebyl nikdo jiný než čtyřiadvacetiletý rider André Košťál a jeho rýsující se tří členná rodinka, se kterými jsme se setkali v sobotu 24. 6.

Mělnická Triáda

! Exkluzivní čtení ! Pravě se ti dostává do rukou článek o jezdcích z Mělníka. O tom co tě čeká a nemine v sezoně 2017. O Pankáčový matce a hlavně o tom jak David Vopálenských rozbíhal hru s názvem Triad drift trike CZ ! ENJOY IT !

Radim alá Bažant

Ryze českých Trike rozhovorů je u nás opravdu málo! Snad žádný! Tak jsme se rozhodli pro vás vyzpovídat nyní již loňského mistra České Republiky v Drift Triku. Rozhovor nese název RADIM ALÁ BAŽANT! Můžete očekávat skvělé počtení o Drift Trike scéně jak ve světě, tak samozřejmě i u nás ve které jde především o srandu, zážitky a adrenalin! Ostatně víc už se dozvíte v rozhovoru s Radimem B.