CZ DrifTTrike víkendové poježděníčko pod Blaníkem

Jak už to v létě chodí, vydali jsme se o víkendu za hranice matičky Prahy, tentokrát do Křížova, kde na nás dohlíželi Blaničtí rytíři.

Po menším občerstvením, přípravě tříkolek a doplnění zásob piva, jsme vyrazili na blízký kopec, o kterém nám dal echo Márův táta.

Nově vyasfaltovaná málo frekventovaná silnice, to je úplný Eden. I když to nebyla ofiko akce poctili nás návštěvou staří známí rideři David z Vlašimi, Johnny z Praglu a Brůža až z dalekých Strakonic i nováček Jawor.

Naše sjezdovka měla asi 580 metrů, mírný kopeček, ideální pro začátečníky i pokročilé jezdce, kteří si chtějí vyskillovat styl jízdy. Ač ze začátku odpoledne bylo počasí na jedničku, postupem času nás lehce zaskočil pěkný mordor aka průtrž mračen. To nás však neodradilo a jezdili jsme, dokud jsme nebyli promočení až na kost.

Po těžké grilovačce a lehkém popití jsme se vydali na kopec i v neděli, opět se sluncem v zádech.

Po doštípání veškerých pvc sliků nabíráme směr zpět do Prahy a Strakonic. Lehce špinavý, spálený a v očekávání na Drifttrike Camp, který se koná 17.8 - 18.8 v Kempu Vltava Všeměry. See you there fellaz.

Riderka Miiš!

A profi video za těžký prachy na závěr! STAY PUNK